Ода державності

"Гімн України - ода державності" - дитяча телевізійна програма Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо Веселка TV. Робота над створенням телепередачі тривала з травня по серпень 2015 року.

 Програма вийшла в ефір 23 серпня на Першому Національному, коли відбувалася телевізійна трансляція під час урочистостей і прямих включень з різних міст нашої країни з нагоди Дня Державного Прапора України.

Ексклюзивом телепередачі
з ініціативи Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо Веселка TV є виконання Державного Гімну України учнівськими та творчими колективами зі всієї країни, до якої долучилися і учні нашої школи № 103 у Запоріжжі.

За 15 хвилин, саме стільки триває дитяча телевізійна програма Гімн України - ода державності, глядачі зможуть дізнатися від юних телеведучих дитячої студії Веселка TV про цікавинки з історії створення та розвитку національного гімну, а яскраві ілюстрації та анімація перенесуть усіх прямо в ті часи, коли жили автори головної пісні країни Михайло Вербицький і Павло Чубинський